• לאחרונה
Diydeg קופסת תכשיטים, 10 רשת תכשיטים במקרה פלסטיק שקוף נייד עם מתכווננת מחיצות עבור צמידים עבור נשים עגילים שרשראות לילדים

Diydeg קופסת תכשיטים, 10 רשת תכשיטים במקרה פלסטיק שקוף נייד עם מתכווננת מחיצות עבור צמידים עבור נשים עגילים

Rating 
ILS 10.04

כמות סחורה
זמין

מתכווננת מחיצות ניתן להעביר באופן חופשי, כך שאתה יכול להתאים את חריצי, לקבל את עצמך על גודל התאים.המיכל עשוי באיכות גבוהה פלסטיק שקוף, יפה מראה חלון שקוף, אתה יכול בקלות למצוא פריטים.זה קומפקטי תיבת אחסון בטוח והיגייני, לא שביר, לא בקלות מעוות, והוא בעל חיי שירות ארוכים. 10pcs התאים כדי לשמור על התכשיטים שלך/אמנות ויצירה אביזרים/חלקים קטנים במטרה.יש חריץ מתחת למכסה, את הרשת יכול להיות סגור בחוזקה, מה שהופך אחסון מאובטח יותר.תכונה : 1. 10pcs התאים כדי לשמור על התכשיטים שלך/אמנות ויצירה אביזרים/חלקים קטנים במטרה.2. המיכל עשוי באיכות גבוהה פלסטיק שקוף, יפה מראה חלון שקוף, אתה יכול בקלות למצוא פריטים.3. זה קומפקטי תיבת אחסון בטוח והיגייני, לא שביר, לא בקלות מעוות, והוא בעל חיי שירות ארוכים.4. מתכווננת מחיצות ניתן להעביר באופן חופשי, כך שאתה יכול להתאים את חריצי, לקבל את עצמך על גודל התאים.5. יש חריץ מתחת למכסה, את הרשת יכול להיות סגור בחוזקה, מה שהופך אחסון מאובטח יותר.מפרט : סוג פריט : שקוף קופסת תכשיטים חומר : Plastic Color : ברור White Product גודל : Approx. 13x6.3x2.2 ס " מ / 5.1x2.5x0.9in Weight : Approx. 36g / 1.3 oz Application : פונקציונלי אחסון, אחסון תיבת עוזר להפריד כמה פריטים קטנים.זה מאוד מתאים לאחסון עגילים, שרשראות, טבעות, כדורים, חרוזים ואבזרים קטנים אחרים, צמידים, קשתות לשיער, מלאכת יד, מסמרים, ברגים ואומים.זה יכול לשמש גם עבור אחסון.חלקים אלקטרוניים, דיג קרסים, פתיונות, מכתב לוח אותיות או קטנים אחרים כלי ערכות.רשימת החבילות : 1 x שקוף קופסת תכשיטים הערה : 1. בבקשה לאפשר 1‑2in שגיאה עקב מדידה ידנית.תודה על ההבנה שלך.2. הצגים הם לא מכויל אותו, פריט צבע מוצג בתמונות יכול להיות מראה מעט שונה מהאובייקט הממשי.בבקשה האמיתית כסטנדרט.

תכונות מבצע

Item Type:
Transparent Jewelry Box
Material:
Plastic
Color:
Clear White
Product Size:
Approx. 13x6.3x2.2cm / 5.1x2.5x0.9in
Weight:
Approx. 36g / 1.3oz
Application:
Functional storage, the storage box helps to separate some small items. It is very suitable for storing earrings, necklaces, rings, pills, beads and other small accessories, bracelets, hair bands, crafts, nails, nuts and bolts. It can also be used for storage. Electronic parts, fishing hooks, bait, letter board letters or other small tool kits.
Package List:
1 x Transparent Jewelry Box  :
1. Please allow 1‑2in error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

הצעות דומות